Slimonade to nowość wśród suplementów wspomagających odchudzanie. Zawiera najwyższą dawkę L-karnityny i odpowiednio dobranych składników aktywnych, które zwiększą efektywność treningu, a także zregenerują Twoje mięśnie w dni wolne od ćwiczeń.

Dostępny jest w dwóch wariantach, by utrzymywać odpowiednio wysoki poziom L-karnityny każdego dnia i sprawić, że każda Twoja aktywność stanie się jeszcze bardziej skuteczna w pracy nad piękną sylwetką:

 • DAY ON o smaku marakuja przeznaczony na dni treningowe, w skład, którego wchodzą: L-karnityna, zielona herbata, guarana, kofeina, wit. B6
 • DAY OFF o smaku malinowym przeznaczony na dni bez treningu, który uzupełnia naszą dietę w L-karnitynę i wit. B między treningami.

DAY_OFF

DAY ON/DAY OFF
Produkt został stworzony w dwóch wersjach, ponieważ nie musisz ćwiczyć codziennie, by zobaczyć rezultaty we własnej sylwetce. Ważne, by utrzymać odpowiednio wysoki poziom L-karnityny również w dni bez treningu i odrobinę zmienić codzienne nawyki, tzn. zamiast windy wybrać schody, a zamiast tramwaju zdecydować się na spacer. To, co jest kluczowe w dni wolne od ćwiczeń, to aktywny odpoczynek – spacer z psem, przejażdżka rowerem czy nawet shopping. Takie aktywności w połączeniu z odpowiednią dawką L-karnityny (Slimonade DAY OFF) pozwolą zregenerować siły między treningami oraz pracować na Twój sukces także podczas codziennych aktywności.

 • Slimonade DAY ON jest przeznaczony na dni treningowe, by L-karnityna skutecznie wspomagała spalanie tłuszczu, a dodatkowe składniki aktywne zwiększały naszą energię i wytrzymałość mięśni, dzięki czemu możemy ćwiczyć dłużej i intensywniej.
 • Slimonade DAY OFF przeznaczony jest na dni aktywnego odpoczynku. Dzięki długofalowemu dostarczaniu L-karnityny, wspieramy nasz metabolizm i podtrzymujemy efekt Slimonade również wtedy, gdy idziemy na spacer z psem, czy udajemy się na zakupy, a odpowiednio dobrane składniki aktywne regenerują nasze zmęczone mięśnie.

Z jednej strony L-Karnityna biorąc udział w przemianach kwasów tłuszczowych zwiększa o około 70% ich wykorzystanie jako źródło energii. Z drugiej pełni też kluczową funkcję w przemianach węglowodanów, co oznacza, że zapewnia dobrą potreningową regenerację tkanki mięśniowej. Przy niedostatecznej ilości L-Karnityny zostaje zahamowany metabolizm lipidów, co w konsekwencji różnych przemian metabolicznych przyczynia się do obniżenia zdolności do wysiłku fizycznego – mówi specjalista ds. żywienia człowieka mgr inż. Ewa Sypnik Pogorzelska z Dietosfery.

Dlatego Slimonade został stworzony w dwóch wersjach – by wspierać Cię każdego dnia: nie tylko kiedy ćwiczysz, ale również, gdy aktywnie wypoczywasz.

DLACZEGO SLIMONADE?

 • to suplement wspomagający odchudzanie, zawierający 4 fizjologicznie czynne i skuteczne w działaniu substancje odpowiadające za spalanie tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie metabolizmu,
 • dostępny jest w dwóch wariantach: Day ON na dni treningowe i Day OFF na dni aktywnego odpoczynku,
 • oba warianty zawierają maksymalną dawkę L-karnityny (3000 mg) w porcji oraz składniki aktywne (m.in. ekstrakt z liści zielonej herbaty, guaranę),
 • dzięki płynnej formie jest łatwo i szybko przyswajany przez organizm,
 • zwiększa metabolizm, efektywnie wspiera spalanie tłuszczu i wspomaga utlenianie kwasów tłuszczowych, redukując zmęczenie mięśni,
 • zapewnia energetyczne doładowanie organizmu,
 • idealny dla osób aktywnych fizycznie,
 • ma pyszny, owocowy smak,
 • nie zawiera cukru.

Produkt dostępny jest na: www.slimonade.pl
Cena: zestaw 12 sztuk: 49 zł

Skomentuj ten wpis (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>